Ekibimiz

Ekibimiz

PhD(c). PT. MT. CANER YILMAZ

2011 Yılında İstanbul Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Sonrasında manuel terapi, kinezyolojik bantlama, hareket analizi gibi konularda eğitimlerine devam ederken Yeditepe Üniversitesinde Uzmanlığını tamamladı. Bilim Doktorası çalışmalarını Bahçeşehir üniversitesi bünyesinde devam ettirmekte olup bu süreçte Amerika’da bulunan ve Amerikan Fizyoterapistler Derneği onaylı, akredite bir eğitim programı sunan American Academy of Manual Therapy, bünyesindeki Spinal Manuplation & Dry Needling Institu’de eğitimlerini tamamlayarak Asisst. Instructor ünvanını almış ve bu enstitü adına ülkemizde kurs düzenleme yetkisini hak etmiştir.

Bu süreç içerisinde özel hastane, rehabilitasyon merkezi ve evde tedavi hizmetlerinde görev almış bunların yanı sıra üniversitede akademisyen olarak görev yapmıştır. Çeşitli kurumlarda Çalışma Ergonomisi ve Postür konularında eğitimler, seminerler düzenlemiştir.

Bir  süre Almanya’da çalışmış ancak çalışmalarına Türkiye’de devam etmek istediği için geri dönmüştür. Amerika Birleşik Devletlerinde, Avrupa’da “Almanya, Fransa, İtalya, Hollanda, Çek Cumhuriyeti, İspanya, Avusturya ve Yunanistan’da”, Ukrayna ve Rusya’da  klinik gözlemlerde bulunmuştur.

Tayland’da Thai Masajı eğitimi almıştır. Ayrıca Pilates eğitmenliğine sahiptir.

İstanbul Fizyoterapi’nin kurucusu olarak sizlere en güncel ve etkin tedavileri sunmaya devam etmektedir.