(59) Hasta Yorumları

 • Ogün Mahir
  Ogün Mahir
  -

  İstanbul Fizyoterapi’yi internetten buldum, buradaki yorumlara güvenerek gittim ve sağolsun Fizyoterapist Caner bey çok yardımcı oldu, belimi kütletsin de en azından bir süre rahatlayayım diye gittim ağrılarım tamamen geçti, bugün tam 2. Ay oldu ağrısız geçen ve 4 seans yaptıysak 10 kere telefonla konuştuk, egzersiz verdi videoları istedi düzenli bilgi istedi, bu kadar ilgiyle karşılanacağımı hiç düşünmemiştim. Size değer veren ve bunu her cümlesnde hissettiren birisi kesinlikle tavsiye ederim.

 • NECDET TANRIKULU
  NECDET TANRIKULU
  -

  Şiddetli omuz sırt ağrılarım nedeniyle Caner beyin danışanı oldum. 3 haftalık manipülasyon, kuru iğne ve aküpunktür iğnesi tedavisi ile ağrılarımdan çok büyük oranda kurtuldum. Kendisine pozitif yaklaşımı ve ağrılarıma şifa olduğu için teşekkür ediyorum.

 • Oktay Göyçek
  Oktay Göyçek
  -

  Kalçamdaki geçmeyen ağrı için Bursadan geldim, iki haftada dört seans manupilasyon terapi ve akapunktur yaptı Caner hocam, ağrımın yüzde 90 ı geçti. Herkese tavsiye ederim, ilgisi için de ayrıca teşekkürler

 • Zulfiya
  Zulfiya
  -

  Belimde ve bacağımda çok ciddi ağrılar ve spazmlar oluyordu,ilk ve 1 seansta tüm ağrılarımdan tamamen kurtuldum.Herkese tavsiye ediyorum.Caner Bey muhteşem bir fizyoterapist.

 • Havana Külhan
  Havana Külhan
  -

  Boyun fıtığım için internette araştırırken Caner beyi buldum. Kesin ameliyatlıksın dendiği halde ben manuel terapi için kendisine gittim, iyiki de gitmişim ağrılarımdan kurtuldum, stresim de azaldı kendisi uyguladığı herşeyi en ince detayına kadar anlatıyor ve kesinlikle size para odaklı yaklaşmıyor. Hastalarına bu kadar insanca davrandığı için de ayrıca teşekkürler. Her seansta hem manuel terapi hem psikolojik terapi almış gibi çıktım. Size sadece hasta olarak yaklaşmayan sizi anlayan ve hızlıca tedavi eden birini arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

Sizde Yazın...