(26) Hasta Yorumları

 • NECDET TANRIKULU
  NECDET TANRIKULU
  -

  Şiddetli omuz sırt ağrılarım nedeniyle Caner beyin danışanı oldum. 3 haftalık manipülasyon, kuru iğne ve aküpunktür iğnesi tedavisi ile ağrılarımdan çok büyük oranda kurtuldum. Kendisine pozitif yaklaşımı ve ağrılarıma şifa olduğu için teşekkür ediyorum.

 • Oktay Göyçek
  Oktay Göyçek
  -

  Kalçamdaki geçmeyen ağrı için Bursadan geldim, iki haftada dört seans manupilasyon terapi ve akapunktur yaptı Caner hocam, ağrımın yüzde 90 ı geçti. Herkese tavsiye ederim, ilgisi için de ayrıca teşekkürler

 • Zulfiya
  Zulfiya
  -

  Belimde ve bacağımda çok ciddi ağrılar ve spazmlar oluyordu,ilk ve 1 seansta tüm ağrılarımdan tamamen kurtuldum.Herkese tavsiye ediyorum.Caner Bey muhteşem bir fizyoterapist.

 • Havana Külhan
  Havana Külhan
  -

  Boyun fıtığım için internette araştırırken Caner beyi buldum. Kesin ameliyatlıksın dendiği halde ben manuel terapi için kendisine gittim, iyiki de gitmişim ağrılarımdan kurtuldum, stresim de azaldı kendisi uyguladığı herşeyi en ince detayına kadar anlatıyor ve kesinlikle size para odaklı yaklaşmıyor. Hastalarına bu kadar insanca davrandığı için de ayrıca teşekkürler. Her seansta hem manuel terapi hem psikolojik terapi almış gibi çıktım. Size sadece hasta olarak yaklaşmayan sizi anlayan ve hızlıca tedavi eden birini arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

 • Sofya Pektaş
  Sofya Pektaş
  -

  Motor kazası sonrası yıllardır bel ağrısı çekiyordum, defalarca fizik aldım, ağrı doktorlarına gittim ama geçmedi. Caner bey ağrının sebebinin belden olmadığını buldu. Bunca yıl boşuna ağrı çekmişim, 5 seansta beni ağrılarımdan kurtardı. Bu kadar bilgili, ilgili ve beyefendi biri olduğu için şanslıyım ve kendisine çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Sizde Yazın...