(2526) Hasta Yorumları

 • Seheryeli Yılmaz
  Seheryeli Yılmaz
  -

  Ön çapraz bağ yırtığı nedeniyle opere olduktan sonra, Caner Bey’le çalışmaya başladık. Sürecimiz çok iyi gidiyor, dizim hızla eski sağlığına kavuşuyor. Gerçekten çok nazik, güven veren ve işinin ehli bir uzman. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

 • Oya Bilgin
  Oya Bilgin
  -

  Biz annem için ameliyat sonrası fizyoterapi aldık, gayet olumlu izlenimim, su anda da kendisi hareketlerini yapmaya devam ediyor

 • Mehmet Ali
  Mehmet Ali
  -

  Bel ve kalçamda kitlenme ağrı vardı bu dönemde korona korkusuyla evden çıkmazken kendisini tavsiye ile buldum. Öncelikle çağırmadan tüm tetkiklerimi istedi ve kontrol etti beni kimsenin yapmadığı kadar bilgilendirdi, seans almak için ben ısrar ettim diyebilirim. Seansta hijyene gösterdiği önemse anlatılmaz yaşanır, kapıdan girdiğiniz anda başlıyor kendileri bana maske be eldiven verdiler ve odadaki herşey tek kullanımlık hazırlanmış diyebilirim. 3 seans gittim ellerine sağlık ağrılardan kurtuldum şimdi kameradan egzersiz desteği de alacağım. Tekrar teşekkürler.

 • Ogün Mahir
  Ogün Mahir
  -

  İstanbul Fizyoterapi’yi internetten buldum, buradaki yorumlara güvenerek gittim ve sağolsun Fizyoterapist Caner bey çok yardımcı oldu, belimi kütletsin de en azından bir süre rahatlayayım diye gittim ağrılarım tamamen geçti, bugün tam 2. Ay oldu ağrısız geçen ve 4 seans yaptıysak 10 kere telefonla konuştuk, egzersiz verdi videoları istedi düzenli bilgi istedi, bu kadar ilgiyle karşılanacağımı hiç düşünmemiştim. Size değer veren ve bunu her cümlesnde hissettiren birisi kesinlikle tavsiye ederim.

 • NECDET TANRIKULU
  NECDET TANRIKULU
  -

  Şiddetli omuz sırt ağrılarım nedeniyle Caner beyin danışanı oldum. 3 haftalık manipülasyon, kuru iğne ve aküpunktür iğnesi tedavisi ile ağrılarımdan çok büyük oranda kurtuldum. Kendisine pozitif yaklaşımı ve ağrılarıma şifa olduğu için teşekkür ediyorum.

Sizde Yazın...